Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Hetmańska: Policja za pomocą drona kontrolowała kierowców – "Kilka godzin służby i 62 wykroczenia" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Hetmańska: Policja za pomocą drona kontrolowała kierowców – "Kilka godzin służby i 62 wykroczenia"
22-08-2021 11:00   Janusz Ludwiczak
Na ulicy Hetmańskiej wielu kierowców nie przestrzega przepisów – cześć zmotoryzowanych nie tylko nie przestrzega obowiązującej od niedawna "50-tki", ale również jeździ na czerwonym świetle.

W czwartek policjanci po raz kolejny pojawili się na ulicy Hetmańskiej. Tym razem kontrole były prowadzone z użyciem drona.

– Jak co dzień byliśmy na Hetmańskiej (później na ul. Solnej). Tym razem trochę nietypowo. Pod czujnym okiem policyjnego drona sprawdzaliśmy, jak kierowcy przestrzegają przepisów. Mieliśmy pełne ręce roboty. Kilka godzin służby i 62 ujawnione wykroczenia… – informuje Komenda Miejska Policji w Poznaniu.

Na Hetmańskiej policyjne kontrole mają być regularne. Tylko w lipcu mundurowi z "drogówki" ujawnili tam ponad 200 wykroczeń. Większość z nich za przekroczenie dozwolonej prędkości.


Komentarze (2)

23-08-2021 00:47:33
L.D.
Podobna akcja na ul. Kolejowej nocną porą około 1-2, gdy goście wracają z Nocnego targu przyniosłaby tez spektakularne rezultaty.
22-08-2021 12:36:27
Andrzej
Wreszcie wzięli się za robotę!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

07

gru

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złożone z dzieci i rodziców lub dziadków
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com

08

gru

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Zza łazarskiego winkla" - spotkanie z gwarą i twórczością Danuty Zych
Piosenki o Poznaniu zaśpiewa Zespół Pasja

09

gru

do 11-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Ice Festival" - Festiwal Rzeźby Lodowej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: