Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Winnym wypadku na skrzyżowaniu Głogowskiej i Hetmańskiej jest policjant, który jechał na czerwonym - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Winnym wypadku na skrzyżowaniu Głogowskiej i Hetmańskiej jest policjant, który jechał na czerwonym
20-08-2010 00:33   Janusz Ludwiczak
Z ustaleń policji wynika, że winnym wtorkowego wypadku na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej okazał się kierujący radiowozem, który wjechał na czerwonym świetle. Mimo iż pojazd był uprzywilejowany (jechał na sygnale) to kierowca nie zachował należytej ostrożności.

Przypomnijmy. We wtorek ok. godz. 20:30 doszło do wypadku policyjnego radiowozu, który zderzył się z samochodem marki Ford Mondeo. W wyniku wypadku pięć osób (w tym 3 policjantów) z obrażeniami trafiło do szpitala, a przewrócony radiowóz zablokował skrzyżowanie ulic Głogowskiej i Hetmańskiej. Więcej w artykule: Pięcioro rannych i wywrócony radiowóz w wyniku wypadku na skrzyżowaniu Głogowskiej i Hetmańskiej.

Z ustaleń policji wynika, że winnym wypadku okazał się policjant, który wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Mimo iż pojazd był uprzywilejowany (jechał na sygnale) to kierowca nie zachował należytej ostrożności.

Policjant został ukarany mandatem.


Fot: Katarzyna/archiwum lazarz.pl
Zdjęcia przesłane przez naszą Internautkę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

ZOBACZ TAKŻE: Pięcioro rannych i wywrócony radiowóz w wyniku wypadku na skrzyżowaniu Głogowskiej i Hetmańskiej

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

18

lip

do 22-07-2022
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Międzykulturowe zajęcia wakacyjne "Eco World"

20

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: