Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wypadek na skrzyżowaniu Głogowska/Hetmańska. Hyundai zderzył się z samochodem pogotowia gazowego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wypadek na skrzyżowaniu Głogowska/Hetmańska. Hyundai zderzył się z samochodem pogotowia gazowego
14-02-2014 19:10   Janusz Ludwiczak
Na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów - jadącego na sygnale pojazdu Pogotowia Gazowego i samochodu marki Hyundai. W wyniku wypadku jedna osoba została ranna.

Do wypadku doszło tuż po godz. 18. Na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej doszło do zderzenia jadącego na sygnale samochodu Pogotowia Gazowego z Hyundai-em na leszczyńskich tablicach rejestracyjnych.

Jedna osoba została ranna i odwieziona karetką do szpitala klinicznego przy ul. Grunwaldzkiej. Na miejscu pojawiła się policja i dwie brygady straży pożarnej.

Przejazd przez skrzyżowanie ulic Głogowskiej i Hetmańskiej był utrudniony przez ponad godzinę. Kierowcy jadący ulicą Hetmańską w kierunku Reymonta i Głogowską w kierunku centrum mieli do dyspozycji tylko jeden pas ruchu. Przez kilka minut tramwaje linii nr 5, 8 i 14 nie jeździły ulicą Głogowską w kierunku Dworca Zachodniego. Na czas prowadzonej akcji "jedenastka" nie skręcała z Hetmańskiej w Głogowską. Tramwaje linii 11 były kierowane objazdem, jadąc w kierunku Piątkowskiej nawracały przez Górczyn.


Fot: Janusz Ludwiczak

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

18

lip

do 22-07-2022
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Międzykulturowe zajęcia wakacyjne "Eco World"

20

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: