Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nastolatkowie rozmawiali o aktywności lokalnej i wymieniali się sąsiadem - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nastolatkowie rozmawiali o aktywności lokalnej i wymieniali się sąsiadem
11-06-2011 05:42   Janusz Ludwiczak
Dzień otwarty, w ramach którego odbyły się: targ "Wymień się sąsiadem" oraz warsztaty na temat aktywności lokalnej zorganizowało Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty" oraz Klub Nastolatków "Za Kręgiem".

Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty" zorganizowało w piątek drzwi otwarte, w ramach których odbyły się: targ "Wymień się sąsiadem" oraz warsztaty na temat aktywności lokalnej.

Przygotowaliśmy na dzisiejszy dzień karaoke, kącik gier, a także tor przeszkód. Główną atrakcją jest stół pingpongowy. Każdy mógł też zapoznać się z naszą działalnością - mówi Żaneta Adamska z Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty".

Jesteśmy małą organizacją działającą tutaj w Poznaniu, na Łazarzu zajmującą się głównie edukacją poza formalną dzieci i młodzieży. Organizujemy dla nich warsztaty artystyczne w szkołach oraz klub młodzieżowy "Za Kręgiem". Mamy bogatą ofertę międzynarodową. W tej chwili gościmy w ramach programu "Europejski wolontariat" dwójkę wolontariuszy - z Macedonii i Portugalii. Są oni u nas od stycznia i będą aż do sierpnia. Wolontariusze między innymi uczą dzieci języka portugalskiego - tłumaczy Michał Kłopocki, przewodniczący Stowarzyszenia Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty".


Komentarze (1)

11-06-2011 21:58:46
XYZad
Nastolatkowie?Prof. Miodek w słoju się przewraca.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

maj

do 02-06-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"ITM Industry Europe 2023" - Przemysł Ery Cyfrowej
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
Salon: Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle

01

cze

Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
Bieg przez Wielką Brytanię im.M. Zawiei
w godz. 15:00-19:00

02

cze

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
III Piknik Łazarski

03

cze

09:00
Szkoła Podstawowa nr 10 ul. Jarochowskiego (przy Ściegiennego)
XVI Turniej Charytatywny im. Macieja Zawiei

Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Łukaszewicza 9/13
Festyn
• dmuchane zamki,
• piłkarski dart,
• turniej piłkarski,
• pokazy jujitsu,
• saperzy,
• turniej rowerowy,
• pokazy akrobatyki,
w godz. 9:00-12:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: