Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Samo zło" zaprosiło na turniej kopa, darta i tysiąca - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Samo zło" zaprosiło na turniej kopa, darta i tysiąca
15-06-2011 19:12   Janusz Ludwiczak
Łazarski turniej kopa, darta i tysiąca odbył się w pubie "Samo Zło". Imprezy zostały zorganizowane w ramach 22. Dni Łazarza.

Łazarski Turniej Kopa, Turniej Darta o Mistrzostwo Łazarza oraz Łazarski Turniej w Tysiąca zorganizował pub "Samo Zło", który mieści się przy zbiegu Rynku Łazarskiego i ulicy Lodowej.

Niestety do turnieju w grę kopa i w tysiąca zabrakło chętnych.

Liczyłam na to, że przyjdą ludzie, fajnie pograją i zrobi się taką sympatyczna atmosfera. Jest to taka typowo łazarska gra w kopa. Myślałam, że będzie większe zainteresowanie - mówi Marta Zimna, właścicielka pubu "Samo Zło".

Na szczęście sporym zainteresowaniem cieszył się sobotni Turniej Darta o Mistrzostwo Łazarza. Najlepszym zawodnikiem okazał się "Bakal", drugie miejsce zajął "Egon", a trzecie "Pakaj". Zwycięzca otrzymał puchar, a wszyscy gadżety kibica i szaliki z godłem Polski.

Pub "Samo Zło" na kulinarnej mapie Łazarza pojawił się półtora roku temu.

Dlaczego taka nietypowa nazwa? Ja lubię szokować ludzi. Wydaje mi się, że wchodząc do środka nie wygląda to na samo zło. Nazwa pubu miała troszkę szokować i zachęcać do jego odwiedzenia. Dużo ludzi wchodzi do środka i chce się przekonać czym jest to "samo zło". A jest wręcz miło, przyjemnie i przytulnie. Zdarza się, że całe rodziny przychodzą sobie na kawę mrożoną - tłumaczy Marta Zimna, właścicielka pubu "Samo Zło".

Pub "Samo Zło" do dyspozycji gości oferuje ogródek na świeżym powietrzu. Pub największym zainteresowaniem cieszy się podczas meczów Kolejorza. Często w "Samo Zło" organizowane są też potańcówki i karaoke.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

maj

do 02-06-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"ITM Industry Europe 2023" - Przemysł Ery Cyfrowej
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
Salon: Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle

01

cze

Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
Bieg przez Wielką Brytanię im.M. Zawiei
w godz. 15:00-19:00

02

cze

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
III Piknik Łazarski

03

cze

09:00
Szkoła Podstawowa nr 10 ul. Jarochowskiego (przy Ściegiennego)
XVI Turniej Charytatywny im. Macieja Zawiei

Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Łukaszewicza 9/13
Festyn
• dmuchane zamki,
• piłkarski dart,
• turniej piłkarski,
• pokazy jujitsu,
• saperzy,
• turniej rowerowy,
• pokazy akrobatyki,
w godz. 9:00-12:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: