Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zwierzęta z całego świata będzie można zobaczyć na MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zwierzęta z całego świata będzie można zobaczyć na MTP
19-08-2021 08:30   redakcja, MTP
Najróżniejsze gatunki zwierząt, pochodzące z całego świata: począwszy od dużych egzotycznych zwierząt, jak wielbłądy, lamy, alpaki czy guanako poprzez gospodarskie, czyli np. bydło szkockie, kozy, owce i konie po mniejsze zwierzaki, takie jak surykatki, skunksy, jeżozwierze czy też najróżniejsze gatunki gadów, płazów i gryzoni – to wszystko w ramach " Animal Fest Summer", który już w najbliższy weekend odbędzie się na MTP. Dla naszych Czytelników mamy do rozdania wejściówki na to wydarzenie.

"Animal Fest Summer" to przede wszystkim wystawa zwierząt. Większość z nich to podopieczni fundacji i ogrodów zoologicznych (np. Fundacji Benek, Fundacji Dla Zwierząt Animalia czy Animal Security), , uratowani z interwencji, targów rzeźnych czy cyrków.

– Animal Fest Summer to wydarzenie dla każdego! Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy strefę karmienia zwierząt. Przy wejściu do strefy dzieci będą mogły nabyć specjalistyczną karmę i samodzielnie nakarmić kozy, owce, krowy czy też alpakę. To świetna okazja, by dzieci mieszkające w mieście dowiedziały się więcej o tym, jak troszczyć się o różne zwierzaki, czy po prostu odreagowały przed zbliżającym się rokiem szkolnym. Jeśli to dzieciom nie wystarczy z pewnością skuszą się na przejażdżki na kucyku czy też zwiedzanie bogatej ekspozycji – przekonuje Karolina Sitarz, dyrektorka targów.

"Animal Fest Summer" to także spora dawka wiedzy – i dla tych, którzy planują przygarnąć zwierzę, i dla tych, którzy już je mają. Dowiedzieć się będzie można o ich zwyczajach, żywieniu, pielęgnacji. Spotkania w strefie edukacyjnej pozwolą przygotować się do adopcji kota czy psa.

Podczas imprezy będzie możliwość nakarmienia wybranych zwierząt pod kontrolą ich opiekunów.

"Animal Fest Summer" odbędzie się już w najbliższy weekend w pawilonach nr 3 i 3A na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W sobotę wystawę zwiedzać będzie w godz. od 10:00 od 17:00, w niedzielę do 16:00. Bilety wstępu kosztują 20-25 złotych (ulgowy 15 zł, dzieci do 3 roku życia wstęp bezpłatny po wcześniejszym zarejestrowaniu).

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 5 pojedynczych zaproszeń na "Animal Fest Summer".
Aby zdobyć wejściówkę należy przesłać swoje zgłoszenie wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na Państwa zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: konkurs@lazarz.pl do jutra (tj. do piątku, 20 sierpnia 2021) do godz. 18:00.
Przesyłając zgłoszenie zgadzają się Państwo na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia konkursu oraz publikację imienia i nazwiska w przypadku wygranej
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundowały Międzynarodowe Targi Poznańskie

Aktualizacja: "Sierotka marysia" przyniosła szczęście następującym osobom:
• Ewa Urbańska
• Anna Kaźmierczak
• Piotr Marcinkowski
• Agnieszka Szałkowska
• Bogdan Zieliński
Zwycięzcy konkursu już otrzymali od nas bilety, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Zachęcamy do śledzenia portalu Lazarz.pl, już niebawem kolejne kursy.


R E K L A M A

Fot: MTP

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

wrz

do 24-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

29

wrz

do 01-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Smaki Regionów

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny pod przewodnictwem ks. kan. Waldemara Hanasa – ekonoma Archidiecezji

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: