Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Szpital tymczasowy na MTP: jedna z pacjentek obchodziła 96. urodziny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Szpital tymczasowy na MTP: jedna z pacjentek obchodziła 96. urodziny
12-02-2022 23:23   Janusz Ludwiczak
Pandemia jest ciężkim czasem zarówno dla pacjentów jak i personelu medycznego. Są jednak chwile radosne. Pracownicy szpitala tymczasowego na MTP postanowili zorganizować urodziny pacjentce, która skończyła 96 lat.

Nie zabrakło życzeń, kwiatów. Były też balony i urodziny tort. Urodziny dostojnej jubilatce postanowili zorganizować medycy lecznicy na Targach.

– To co zrobili to coś pięknego, dobrego co w dzisiejszych czasach jest raczej niespotykane. Super szpital i cudowni ludzie tam pracują. Babcia jest po operacji nogi, dostała covida i została przewieziona do szpitala na targach – napisała Paulina Wiza, wnuczka jubilatki.

W sobotę w szpitalu na Targach hospitalizowanych było 127 osób, z czego 2 leżą pod respiratorem. Od 2 listopada lecznica ta przyjęła 1313 pacjentów, 988 wypisano do domu. Z kolei na oddziale na Przybyszewskiego przebywa 7 pacjentów, z czego jeden podłączonych jest do ECMO. Niestety życie straciło 274 osoby (z czego 262 w szpitalu tymczasowym na MTP, a 12 w oddziale na Przybyszewskiego).

ZOBACZ TAKŻE: 101-letnia pani Aniela pokonała koronawirusa i opuściła szpital tymczasowy na MTP


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

wrz

do 24-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

29

wrz

do 01-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Smaki Regionów

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny pod przewodnictwem ks. kan. Waldemara Hanasa – ekonoma Archidiecezji

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: