Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kierowca, który na Hetmańskiej potrącił pieszą skazany na karę 4 lat więzienia - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kierowca, który na Hetmańskiej potrącił pieszą skazany na karę 4 lat więzienia
26-05-2022 01:18   Janusz Ludwiczak
Karę 4 lat więzienia, a także 10-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i 20 tysięcy złotych zadośćuczynienia dla matki ofiary – taki wyrok usłyszał 66-letni Tadeusz I., który w zeszłym roku śmiertelnie potrącił 26-letnią Julię.

Przypomnijmy. 1 lipca 2021 r. tuż po godz. 5 kierowca hondy potrącił 26-letnią pieszą, która przechodziła przez przejście na ulicy Hetmańskiej, przy skrzyżowaniu z Kolejową.

Julia przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. W tym momencie uderzył w nią samochód prowadzony przez Tadeusza I. Śledczy ustalili, że mężczyzna pędził z prędkością 90 km/h i nie zwolnił przed przejściem dla pieszych.

Prokuratura chciała dla oskarżonego 2 lat więzienia, matka domagał się kary trzykrotnie wyższej. Decyzją sądu 66-latek otrzymał karę 4 lat więzienia, a także 10-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i 20 tysięcy złotych zadośćuczynienia dla matki ofiary.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

wrz

do 24-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

29

wrz

do 01-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Smaki Regionów

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny pod przewodnictwem ks. kan. Waldemara Hanasa – ekonoma Archidiecezji

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: