Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy Arenie odbędzie się "Bieg przez Kraje Nordyckie" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy Arenie odbędzie się "Bieg przez Kraje Nordyckie"
31-05-2022 17:41   Janusz Ludwiczak
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 33 zaprasza wszystkich najmłodszych na II Bieg przez Kraje Nordyckie.

W Dzień Dziecka na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 33 przy zbiegu ulic Wyspiańskiego i Jarochowskiego odbędzie się II Bieg przez Kraje Nordyckie 2022 im. Macieja Zawiei.

– Bieg przez Kraje Nordyckie to świetna okazja do aktywnego świętowania Dnia Dziecka dla całej rodziny. Każdy odcinek trasy jest inspirowany miejscami Krajów Nordyckich – zapowiada Patrycja Milecka z Rady Rodziców ZSO nr 33.

Od rana do godz. 14:00 w biegu wezmą udział dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 33 oraz XXXIII LO z Oddziałami Sportowymi. Po południu w zawodach może wziąć udział każdy.

– Od godz. 14:00-19:30 teren szkoły jest otwarty dla gości, każda chętna osoba, po wykupieniu cegiełki na rzecz szkoły, będzie mogła spróbować swoich sił na przygotowanej trasie biegu i wziąć udział w innych atrakcjach. Przewidziano również dodatkowe atrakcje dla uczestników: dmuchańce, wielkie bańki mydlane, pokaz naukowy i walki robotów przygotowane przez Małego Inżyniera, warsztaty Cross Fit oraz zdrowego żywienia, malowanie buziek. Uczestniczy po wspaniałej zabawie będą mogli naładować baterie ofertą food-trucków – podsumowuje Patrycja Milecka.


R E K L A M A

Komentarze (1)

01-06-2022 10:04:59
piotr
Maciej Zawieja mój kumplel z 2 LO. Pozdrawim SP 69
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

wrz

do 24-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

29

wrz

do 01-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Smaki Regionów

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny pod przewodnictwem ks. kan. Waldemara Hanasa – ekonoma Archidiecezji

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: