Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Kręgu Mirry Rosz - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Kręgu Mirry Rosz
06-05-2023 22:51   Janusz Ludwiczak
Prof. Dominika Narożna, wielu czytelnikom znana jest jako rzeczniczka UAM. Tym razem wystąpiła ona podczas koncertu w Klubie "Krąg", promując swoją pierwszą… płytę.

Dominika Narożna, niedawno uzyskała tytuł profesorki, adiunkt w Zakładzie Dziennikarstwa Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierownik Studiów Podyplomowych z zakresu media relations prowadzonych na tej Uczelni, członek Zarządu a zarazem menedżer ds. relacji z otoczeniem w Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 2004-2010 współpracowała z TVP S.A., a następnie do 2017 roku pełniła funkcję rzecznika prasowego UAM. Autorka licznych publikacji z zakresu dziennikarstwa i media relations. Trener i doradca w zakresie kreowania wizerunku i polityki informacyjnej. Okazuje się, że Dominika Narożna związana jest również z muzyką, nagrała pierwszą płytę "Mirra Rosz".

– Warto docenić wysokiej klasy oprawę muzyczną, gdyż artystka otoczyła swój wokal znakomitymi muzykami, a bogactwo instrumentów muzycznych, takich jak instrumenty klawiszowe, saksofon, trąbka, skrzypce, klarnet, obój, czy też zamiennie gitara elektryczna na akustyczną, lub gitara basowa na kontrabas, daje bogactwo brzmieniowe, które nie dopuszcza do monotonii tej oprawy.
Toteż trudno było sobie wyobrazić, jak wypadnie recital wokalistki na żywo, bez wykorzystania tych możliwości technicznych, jakimi dysponuje studio nagraniowe, przy akompaniamencie jednego tylko instrumentu, którym było pianino. Ale i w tym wypadku, a może właśnie dlatego, Dominika Narożna pokazała swój kunszt wokalny, dzieląc swój sukces z wielkiej klasy muzykiem Piotrem Wizą, który znakomicie, chwilami wręcz brawurowo jej akompaniował, podczas gdy Dominika od samego początku całkowicie zawładnęła odbiorcami koncertu, nawiązując z nimi bezpośredni kontakt, co rzadko udaje się artystom występującym na scenie. Swoją bezpośredniością, od pierwszego utworu zatarła tę magiczną barierę, jaka zawsze oddziela scenę od publiczności
– opowiada Ryszard Bączkowski, przewodniczący Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej Oddział Wielkopolski.


R E K L A M A

Fot: Andrzej Radwański

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

wrz

do 24-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

29

wrz

do 01-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Smaki Regionów

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny pod przewodnictwem ks. kan. Waldemara Hanasa – ekonoma Archidiecezji

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: